Dom Michalská Brána garantuje vrátenie peňazí

Dom Michalská Brána a jeho priestory

Dom Michalská Brána ponúka priestory nachádzajúce sa priamo v srdci Bratislavy –  len na skok od Michalskej brány. Využite čarovnú atmosféru bratislavského Starého mesta, ktoré je ľahko dostupné a jeho známu polohu ocení každý hosť.

V historickej budove Domu Michalská Brána vás očarí príjemná atmosféra pôvodnej klenbovej pivnice, ktorej 3 miestnosti prijmú až do 100 hostí.

Najmenšia z miestností má kapacitu 30 ľudí, takže si u nás viete zorganizovať i menšie akcie.

Michalská Brána a jej priestory
Oslavy v naších priestoroch

Oslavy podľa Vaších predstáv

Naše priestory, ktoré nájdete priamo v srdci Bratislavy, budete mať celé iba pre seba, takže sa o ne nemusíte deliť s inými host’ami. Centrum mesta vám poskytne výhodnú lokalitu na stretnutie. V prípade, že si event chcete organizovat‘ sami, radi vám poskytneme priestory s možnosťou konzumácie vlastného jedla a pitia. K dispozícii je aj náš skvelý tím, ktorý vám pomôže všetko zabezpečiť.

Radi vám pomôžeme!

Neponúkame len najkrajšie priestory v Bratislave ale aj našu asistenciu a pomoc! Pri každej akcií môžete mať k dispozícii profesionálny catering, ktorý zabezpečí pohostenie podľa vášho výberu a to formou rautových stolov, sladkého baru či degustácie. Tak isto vám pomôžeme aj s dekorovaním priestorov alebo zaistíme DJa či živú cimbalovku, ktorá sa postará o vašu zábavu.

Oslavy v naších priestoroch

Získajte zľavu 20%

Nezasielame spam! Prečítajte si naše informácie o spracúvani osobných údajov.