Špeciálne miesto pre večierky

Objavte miesto, kde sa z kolegov stávajú priatelia. V príjemnej atmosfére pôvodnej klenbovej pivnice bude o vás a vašich kolegov dokonale postarané.

O vašu skvelú zábavu až do rána sa postará DJ alebo veselá cimbalovka.

V prípade záujmu je vám k dispozícii aj koordinátor večierku, ktorý vám splní všetky priania a nájde tie najvhodnejšie riešenia v rámci vášho rozpočtu.

Užite si firemný večierok či teambuilding ako nikdy predtým!

Catering

Profesionálny catering pripraví pohostenie podľa vášho výberu, a to formou rautových stolov, sladkého baru či tématickej degustácie. Tešiť sa však môžete napríklad aj na prémiovú vinotéku.

Konferencie
Dom Michalská Brána je vďaka svojej polohe ideálnym miestom na organizovanie ľubovoľných pracovných podujatí. Priestory sú ideálne na organizovanie konferencií, školení, seminárov, prezentácií, workshopov a pod.
Miesto pre Vaše oslavy

Výnimočná udalosť si zaslúži výnimočné miesto. Strávte príjemné chvíle s rodinou a blízkymi v jedinčnom prostredí priamo v srdci Bratislavy.

Nezáleží na tom, či chcete komorné posedenie alebo veľkú hostinu, naše priestory vyhovejú každému.

Narodeniny? Promócie? Krstiny? Pri každom type oslavy vám bude k dispozícii špičkový catering, ktorý zabezpečí pohostenie presne podľa vašich predstáv. A aby ste sa náhodou nenudili, o skvelú zábavu sa postará DJ alebo živá cimbalovka!

Ochutnávky
Ak si želáte zorganizovať ochutnávku vína, prípadne koňaku, ste na správnom mieste.
Ponúkame Vám rôzne druhy vynikajúcich vín od najlepších vinárov v podaní profesionálnych someliérov.
Prípadne príďte na neformálnu a príjemnú ochutnávku koňaku a objavte dobu pred niekoľkými desiatkami rokov. Degustácia koňaku patrí medzi obľúbené typy degustácie, obzvlášť ak sa jedná o veľmi kvalitný, niekoľko rokov starý koňak tradičného typu.

Adresa:

Michalská 18      811 01 Bratislava

Rezervujte si termín